Model domu položený na euráchHľadáte pôžičky, ale uvedomili ste si, že na to, aby ste si zvolili ten správny produkt, musíte vedieť, čo vám je ponúkané? Toto uvedomenie je správne, pretože ak potrebujete peniaze, tak vám asi nebude jedno, či ich vrátite z 1% alebo niekoľkonásobne. Práve tento článok vám v stručnosti predstaví vaše možnosti a zdôrazníme vám aj to, na čo si dať pozor.

Naše odporúčanie

Ak neviete, na koho sa obrátiť, nebudeme vás zdržovať a hneď vám poradíme, že rýchle pôžičky, ktoré sú dostupné online, sú tie najlepšie a najdostupnejšie na trhu. Dávajte si však pozor, nie vždy sa oplatí. Nielenže vám stránka poskytne akúkoľvek sumu od rôznych poskytovateľov, ale tí poskytovatelia sú jednotka na trhu a vedia vám poskytnúť rôzne sumy aj za zjednodušených podmienok. Pôžičky online dokonca ušetria aj váš čas a peniaze. Poďme si v skratke odprezentovať, čo môžete na danej stránke nájsť.

  1. Bankových aj nebankových poskytovateľov

Prvým krokom k správnemu rozhodnutiu je vybrať si správneho poskytovateľa. Táto možnosť vám dáva na výber medzi bankou a nebankovou spoločnosťou. Nie vždy platí, že za každú cenu sa treba obrátiť na banku, pretože v nej nenájdete pôžičky bez registra, bez dokladovania príjmu, pre nezamestnaných, pre dôchodcov či pre inú „nevhodnú“ kategóriu žiadateľov. Zvykne sa tvrdiť, že nebankové spoločnosti sú úžernícke. To však platí len v prípade, ak ste si poriadne neprečítali ich podmienky. Na stránke máte napísané všetko zreteľne, a to aj vďaka úverovej kalkulačke, ktorá vám vypočíta presne, akú dobu by ste splácali, v akých čiastkach a koľko by ste celkovo preplatili. Ak hľadáte to najlepšie pre vás, určite to nájdete na webe.

  1. Sumy od 50 do 200 000 eur

Ako vidíte, už nadpis obsahuje to, čo vás možno zaujímalo najviac: o aké sumy môžete na danej stránke požiadať. Ak viete, akú sumu potrebujete, na spresnenie toho, koho máte požiadať a o aký produkt ho požiadať, vám ponúkame oficiálne delenie týchto finančných produktov.

a, nebankové pôžičky ihneď sú, ako ste si mohli domyslieť, produkty sprostredkované jedine nebankovými spoločnosťami, ktoré vám vedia peniaze sprostredkovať už do 24 hodín a niekedy aj do 10 minút od schválenia! Ak potrebujete sumy do 350 eur, niekedy aj 500 eur, tak tieto finančné produkty sú pre vás to pravé. Ich splatnosť býva do 30 dní. Nebankové pôžičky ihneď sa dajú získať jedine online, telefonicky alebo cez sms, no dostupné sú pre nezamestnaných, pre dôchodcov, pre ženy na materskej, a k tomu aj bez dokladovania príjmu, bez registra, bez ručenia nehnuteľnosťou.

Zelená šipka ukazujúca do pravab, rýchle pôžičky ponúkajú už aj bankové spoločnosti, no treba počítať s náročnejšími podmienkami na získanie aj z toho dôvodu, že si môžete požičať až do 5 000 eur, ktoré splácate aj niekoľko rokov. Získať ich môžete do 4 dní, ak ste splnili všetky požadované podmienky.

c, spotrebné úvery a hypotéky patria k najžiadanejším produktom, pretože sú určené na stavby, prestavby či kúpu nehnuteľnosti a vedia žiadateľom sprostredkovať až do 200 000 eur. Čakacia doba býva niekedy aj 2 týždne a to hlavne preto, že je potrebné dokladovanie a preverovanie rôzneho druhu. Ručenie nehnuteľnosťou je podmienkou. Doba splácania môže byť maximálne 30 rokov. Čo sa týka úrokovej sadzby, menej preplatíte v bankovej spoločnosti, avšak u nebankovej môžete vysoké sumy získať za zvýhodnených podmienok. Treba sa však o tom dopredu informovať.

  1. Najnižšie úroky

Internetová stránka poskytuje online pôžičky len od takých spoločností, ktoré majú dobré ohlasy a ľudia ich sami vyhľadávajú. Preto vám vedia zaručiť aj tie najnižšie úroky, čo vám môže dokázať aj úverová kalkulačka, ktorá porovnáva pôžičky tak, aby ste jasne videli, ktorá z nich bude pre vás tá najlepšia a najvýhodnejšia. Poďme na konkrétnejšie čísla. Nebankové pôžičky ihneď sa výškou úroku pohybujú okolo 25% a to hlavne kvôli zjednodušeným podmienkam, o ktorých sme sa zmienili vyššie. Niekedy vedia peniaze ponúknuť aj bezúročne, podmienkou je byť nový zákazník, požičať si do 150 eur s minimálnou splatnou dobou. Rýchle pôžičky sú výškou úroku veľmi podobné, a to aj v kontexte bankových produktov. Najnižšie úroky predstavujú spotrebné úvery, ktorých hodnoty sa nachádzajú aj pod 1% v bankách a nad 10% v nebankovkách.

  1. Pre kohokoľvek

To, že pôžičky online sú dostupné skutočne širokému okruhu žiadateľov dokazuje aj fakt, že žiadať môžete o pôžičky bez registra, bez dokladovania príjmu, bez ručenia nehnuteľnosťou (prípadne všetky tieto podmienky skombinovať), ale žiadať môžete aj keď ste nezamestnaný, dôchodca, žena na materskej, študent, živnostník atď.

To najlepšie online

Tie najlepšie pôžičky online sú dostupné ne jednej jedinej stránke. Úspora času je nevyvrátiteľná, pretože všetko môžete mať vybavené do 10 min. Na osobné žiadanie vám len cesta z domu bude trvať viac. Telefonicky sa musíte vopred pripraviť, aby ste sa náhodou nezakoktali a sms žiadosti si taktiež pomalé a práve pri nich je relevantnejšie hovoriť o úžerníctve.

Ak teda potrebujete pôžičky, ale stále ste si nevybrali, možno vám pomôže sa rozhodnúť iný článok alebo potom priamo online stránka, ktorá obsahuje podrobný popis každého a jedného produktu, ako aj priame žiadosti.

Pôžičky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *